Śaj te keren kontakti amença e formaça kaj si po-tele

Ka ovas bahtale te dikhas kaj remuren amenge! 



O jekhto kontractori 

Juan de Dios Ramírez Heredia

Union Romani 

E-m: u-romani@pangea.org

T: +34 93 412 77 45​

Generalo projektosqo koordinatori 
Marianne Poncelet

IYMF

​E-m: marianne.poncelet@menuhin-foundation.com

T: +32 2 673 35 04​

E projektosqo koordinatori

Cinzia Laurelli 

IYMF

E-mcinzialaurelli@gmail.com

T: +32 2 673 35 04

 

O koordinator k-e Belgije 

ERIO

​Ivan Ivanov

E-m: ivan.ivanov@erionet.eu

T: +32 2 733 34 62

 

MGR International

Tiziana Guidone 

E-m: tiziana.guidone@mgr-brux.eu

T: +32.2.735 42 72


O koordinatori k-e Magyarska  

Mus-E Hungary

​Andor Timar

E-m: andor.timar@mus-e.hu

T: +36 1 7690779

O koordinator k-e Italia 

Mus-E Napoli 

Maria Rosaria Rinaldi

E-mrinaldi.napoli@mus-e.it

T: tel +39 081 7644559



O koordinatori k-e Slovakian 

ETP Slovensko

Slavomíra Mačáková

E-m: macakova@ke.etp.sk

T: +421-55-7288 856 

O koordinatori k-e Ispania 

UNION ROMANI 

Juan de Dios Ramírez Heredia

E-mu-romani@pangea.org

T: +34 93 412 77 45



O koordinatori k-e Khetano thagaripe/ Bari Bretania  

The Mosaic Art and Sound 

Teresa Lo Monaco 

E-mteresa.monaco@mosaicartsound.com

T: +44 20 7193 9183 



 





 













Remusaren amenge!

  • b-facebook
  • b-tbird
  • b-googleplus

AO projekto si financirime (jekh kotor) e Evroputne Komisiatar.

Your details were sent successfully!